Сільська хата Неофіційний сайт села Білолісся

Ordinary mechanical replica watches are affected by the tide. You can use a few layers of toilet paper or a velvet that absorbs moisture to tightly wrap the swiss replica watches. Place it about 15 cm around a 40-watt electric bulb. Bake for about 30 minutes. The steam inside the replica watches uk can dissipate.. Do not directly bake your rolex replica watches close to the fire so as not to heat the watch.
Skip Navigation LinksНовини>Новини села>Міні-міс Білолісся

Міні-міс Білолісся

Борис Криворученко, директор Будинку культури.
Газета "Татарбунарський вісник", №41 від 1.06.2011 р.

Світові, міські і навіть сільські конкурси краси проходять між розумними, ніжними, чарівними дівчатами. Ось і в селі Білолісся теж вирішили провести конкурс краси «Міні-міс села Білолісся». 10 самих розумних, сміливих, граціозних і гарних дівчат погодилися прийняти участь у конкурсі. Усі вони гарно підготувалися. Хоча конкурс був серед самих маленьких (віком від 9 до 11 років), та пройшов на «ура». Коли наостанок дівчата вийшли в бальних сукнях на дефіле, усі були приголомшені їхньою грацією та красою. Коли танцювали вальс із хлопцями, які люб’язно погодилися їм допомогти, дівчата плили, як маленькі лебідки у танку. Тож Анастасію Кормиженко журі оголосило «міні-міс-грацією», а Валерія Чумаченко підкорила глядачів, тому і «міні-міс глядацьких симпатій».

Коли були конкурси, то з обличчя Тетяни Солок не сходила усмішка. Ця дівчинка справжня майстриня. Вона таку янгольську зачіску зробила, що журі було просто зачароване. Тетяна Солок стала «міні-міс-усмішка». Сама маленька учасниця Олександра Вакаренко була як справжня маленька принцеса. Такий талант не міг не зворушити душу журі, тому вона була нагороджена як «міні-міс обдарування».

За чарівність і завзятість Діана Чумаченко була удостоєна звання «міні-міс чарівність». А Ірина Горбенко була сама ніжність, спритність, лагідність, тому і стала «міні-міс ніжність». Ну, а за свою кмітливість Галина Кравченко з малюнками здобула звання «міні-міс кмітливість». І лише в один бал розійшлася Тетяна Шайгородська із Віолеттою Білою. Перша з них стала «віце міні-міс», а друга - «міні-міс села Білолісся». Кожна із конкурсанток отримала від журі – директора загальноосвітнього закладу Валентини Михайлівни Носуленко і директора центру соціальної служби у справах сім’ї та молоді Антоніни Миколаївни Шевченко грамоту-подяку і стрічку з номінацією. Від члена журі, завідуючої дитячого садочку Надії Георгіївни Яценко усі конкурсантки отримали подарунки. А голова журі, голова сільської ради Олександр Олександрович Липовий «міні-міс села Білолісся» Віолетті Білій вручив гарну корону.

Жодна з конкурсанток не залишилась поза увагою односельців. Гарячі оплески, захоплені погляди, поздоровлення і добрі побажання були нагородою для усіх!

Розробка та хостинг: HostingASP © Copyright www.bilolissia.org Ця адреса e-mail захищена від спам-ботів. Щоб побачити її, необхідно включити Java-Script