Сільська хата Неофіційний сайт села Білолісся

Ordinary mechanical replica watches are affected by the tide. You can use a few layers of toilet paper or a velvet that absorbs moisture to tightly wrap the swiss replica watches. Place it about 15 cm around a 40-watt electric bulb. Bake for about 30 minutes. The steam inside the replica watches uk can dissipate.. Do not directly bake your rolex replica watches close to the fire so as not to heat the watch.
Skip Navigation LinksЛюди>Відомі та видатні люди>Філарет

Архімандрит Філарет

Микола Босенко.
З особистого архіву

Афонського свято-панкратського монастиря архімандрит Філарет у 1822 році проживав у Ізмаїльському грецькому успенському монастирі.

Його батько російськопідданий Єлизаветградський купець Кудрявцев, а у Воронезькій губернії його родичі – офіцери Решетнікови.

Обітницю чернецьку здійснив 1804 року в розкольницькому Миколаївському монастирі Ольвіопольского повіту Каменець-Подільскої губернії, де і проживав до 1809 року, потім був у різних монастирях (свідоцтва втрачені), був на поклонінні в Єрусалимі, на Синайській горі, у Олександрії (Єгипет).

По прибутті в Афонську гору був хрещений і пострижений в чернецтво ієромонахом Григорієм, висвячений по степеням і в чин архімандрита введений острова Лименська митрополитом Калінніком. Документ на це представлений у святий синод (є в справі на грецькій мові).

Закликав задунайських запорожців не воювати проти християн (греків).

У зв’язку з подіями на Балканах у 1820–1821 роках вернувся в Росію.

У постанові синоду від 3 вересня 1820 року «в Росії признаним бути у цім сані не може, тому надалі до переміни смутних обставин в Оттоманській порті залишатися в Ізмаїльському монастирі невідлучно».

Розробка та хостинг: HostingASP © Copyright www.bilolissia.org Ця адреса e-mail захищена від спам-ботів. Щоб побачити її, необхідно включити Java-Script