Сільська хата Неофіційний сайт села Білолісся

Ordinary mechanical replica watches are affected by the tide. You can use a few layers of toilet paper or a velvet that absorbs moisture to tightly wrap the swiss replica watches. Place it about 15 cm around a 40-watt electric bulb. Bake for about 30 minutes. The steam inside the replica watches uk can dissipate.. Do not directly bake your rolex replica watches close to the fire so as not to heat the watch.
Skip Navigation LinksЛюди>Відомі та видатні люди>Роман Согутчевський

Полковий осавул Роман Согутчевський

Микола Босенко.
З особистого архіву

Роман Согутчевський 18 лютого 1807 року очолював депутацію турецьких запорожців до головнокомандувача Міхельсона. В результаті переговорів було об’явлено про заснування Усть-Дунайського козацького війська.

17 жовтня 1807 року генерал-лейтенант Ланжерон видав йому паспорт на проживання в Старій Кілії.

У 1817 році очолював групу бувших усть-дунайців в урочищі Дракуля, в цьому ж році переселяє їх в урочище Акмангит. Виступає як представник (депутат) усть-дунайців у 1817–1826 роках.

Разом зі своїм писарем Барабашем видавав свідоцтва на слідування із Акмангита в Оргєєвський повіт на заробітки козакам Мині Сидоренку, Петру Дімброву, своєму повару в Акмангиті Івану Кучеренку та ін. (1822 рік). Видавав свідоцтва не тільки козакам, але і стороннім людям. Справа передана в Верховну Раду Бесарабської області 24 серпня 1825 року.

На допиті показав, що він дворянського походження Кам’янець-Подільської губернії села Согутовка. Батько – дворянин Лаврентій Покажевський, документ зберігається в двоюрідного брата Миколи Покажевського в м. Одеса.

Розробка та хостинг: HostingASP © Copyright www.bilolissia.org Ця адреса e-mail захищена від спам-ботів. Щоб побачити її, необхідно включити Java-Script